Sucursal Matriz
Blvd. Insurgentes No. 16174-B
Fracc. Los Alamos. Tijuana, B.C.
Bodega de Servicios
Calle Cerezo #1294-A
Fracc. Jardín Dorado. Tijuana, B.C.
664) 621 33 33, (664) 621 37 07,
(664) 621 33 43, (664) 621 37 06,
(664) 621 27 54

Щоб запустити програму GGPoker і сісти за стіл, двічі клацніть піктограму програми, коли інсталяція закінчиться. Після входу в програму Pokerok ви потрапите на стартовий екран, на якому показані наші найбільші акції та майбутні події. Особенность данного формата заключается в мгновенном переводе игрока за другой стол после фолда.

Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали. GGPokerok — ліцензований рум, який працює за правилами регулятора Кюрасао. Сервіс дотримується правил, надійний, відгуки про нього головним чином позитивні, але під час гри слід бути уважним. За виявлені порушення правил гравця можуть заблокувати без кешаута. Сервіс доброзичливо налаштований щодо новачків та малодосвідчених користувачів. Матеріали сайту призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.

gg pokerok

Отримати бонус на перший депозит у Джіджі Покерок можна після поповнення рахунку. Гравцям на вибір надається або фіксований подарунок 100 доларів, або подвоєння першого депозиту, але не більше ніж на 600 доларів. Гарантований бонус нараховується у вигляді квитків протягом 6 днів.

ДОЛУЧАЙТЕСЬ

При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам’ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. При використанні текстових матеріалів сайту гіперпосилання на Sport.ua обов’язкове.

На Андроїд треба вручну завантажити та інсталювати APK з офіційного сайту. 🃏 Промокод можна знайти у соціальних мережах покер-руму та у його рекламних партнерів. Для отримання бонусів мінімальна сума першого поповнення — $ 20. Бонус $ 600 нараховується у вигляді коштів, які потрібно відіграти. За кожні $ 20 рейка дається 25% додаткового рейкбеку, які надходять на рахунок. Аби отримувати додаткові подарунки, при реєстрації можна використовувати у GGPokerok промокод.

gg pokerok

Ми спрямовуємо усі зусилля на допомогу тим, хто її потребує. Віримо, що незабаром над Україною знову
буде мирне небо. Тоді і повернемося до діяльності безпосередньо в нашій сфері. Ми надихаємося прикладами тисяч людей, які допомагають. Мобільний додаток GGPokerok на Андроїд та айфон функціонально є ідентичним повноцінному клієнту для ПК.

На пятничных Rush&Cash Friday кэш-дропы удваиваются до BB.

Виконуючи завдання, можна додатково отримувати гроші. GGPokerok — підрозділ покерної мережі GGNetwork, яка є одним з найбільших gg pokerok гральних провайдерів у світі. За онлайн-столами порталу регулярно збирається понад 1 млн гравців з усього світу.

Зареєструватися можна й у додатку GGPokerok, завантажити який треба на офіційному сайті. 🃏 Аби встановити програму GGPokerok iOS-версії, слід перейти до офіційного App Store та завантажити клієнт.

Усі додатки GGPokerok завантажити можна на офіційному сайті. Там же наведені актуальні інструкції щодо їх установки на Windows, Андроїд та інших платформах. У GG Покерок є програма лояльності Fish Buffet, в рамках якої гравці отримують статуси, що відповідають їх рівню й досвіду. Він може становити від 10% до 100% комісійних внесків за тиждень. Вона забрала нашу мирну буденність і зруйнувала плани, позбавивши багатьох вкрай необхідних речей. Когось залишила без домівки та засобів для існування, комусь завдала шкоду здоров’ю, когось взагалі залишила на межі життя. Для виведення використовуються ті ж самі інструменти, що й для поповнення.

All-in or Fold в формате Sit&Go на PokerOK

Тут раді новачкам й пропонують їм подарунки від GGPokerok — бонус на перший депозит та бездепозитні нарахування новим гравцям. Відкрийте програму та виберіть червону кнопку «Зареєструватися» на головному екрані. Заповніть форму реєстрації, вказавши правильну адресу електронної пошти або номер мобільного телефону. Виберіть «Зареєструватися» і приготуйтеся отримати доступ до захоплюючого світу онлайн покеру на Pokerok.

Игры и трафик покер-рума

Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. 🃏 Не можна, в одного гравця може бути лише один обліковий запис. Рейк (комісія сервісу) у GGPokerok становить від 5% до 10% в залежності від різновиду гри. Це трохи більше, аніж в інших румах, але збільшення комісії компенсується зростанням рейкбеку. Звернення до служби підтримки приймаються за адресою Співробітники російськомовні, проблем з ними в українських гравців не виникає.

Бонусы и акции

Кешаут надається лише після верифікації гравця, для якої необхідно відправити співробітникам компанії фото паспорта. Офіційний сайт покерного сервісу GGPokerok має інформаційний характер. На ньому є інформація про ігри, турніри, їх правила, новини компанії.

Турниры на PokerOK

Для друкованих видань вказівка Sport.ua обов’язкова. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу редакції заборонено.

У ньому можна реєструватися, поповнювати рахунок, грати у покер та виводити виграші з телефону. Коли з’явиться попередження безпеки, виберіть пункт «Виконати».